Громадська організація "Нове Серце" заснована у 2010 році та проводить багато різноманітних соціальних проектів та заходів.

2010 - реєстрація організації, концерт-відкриття у парку "Придніпровський", початок роботи у загальноосвітніх закладах - семінари по запобіганню шкідливих звичок серед молоді.

2011 - на Різдво відбувся проект "Подаруй Надію", який став проводитися регулярно, 2 рази на рік - Різдво та Великдень. Розпочато роботу у наглядовій комісії, яка працювала із засудженими та особами звільненими від покарання.

2012-2014 Роботу було зфокусовано на 3 проектах: "Подаруй Надію", "Семінари в школах", "Наглядова комісія"

2015 - у травні, відкрито новий офіс організації по Переяславській 55-А, діяльність громадської організації розширюється. Відкриваються нові проекти. Дякуючи підтримці міжнародної організації "Free Wheelchair Mission" люди з особливими потребами почали отримувати візки. Також у співпраці з міжнародними організаціями почали надавати допомогу усім, хто потребує, у вигляді продуктів харчування, одягу, взуття, побутової хіміїї, канцелярії, іграшок і т.п. У грудні в співпраці з іншими громадськими організаціями міста проведено перший проект "Час Жити", через який молодь відкриває свої здібності і таланти; потім цей проект проводився у школах Кременчука.

2016 - Почала працювати лідерська команда, у яку ввійшло 20 представників. Разом склали стратегічний план розвитку організації на 4 роки. Зформовано соціальну базу людей, які потребували допомоги - 650 дорослих, 1000 дітей. Відкрито важливий відділ допомоги воїнам, які захищають нашу країну на сході. Щомісяця стали відправлятися посилки на фронт. В офісі організації почали проводитися різноманітні семінари та тренінги, зустрічі з відомими людьми, спілкування за кавою. Влітку розпочато у мікрорайонах міста роботу майданчиків для дітей. Активно приймаємо участь у сесіях міськради, комісіях по "Громадському бюджету", Стратегічному плануванню Кременчука" та інших.

На кінець 2017 року організацією надано допомоги, більше чим на 2 млн. грн., продовжуємо реалізовувати 15 соціальних проектів, розширюється команда учасників організації.